Backlink Kazanma Yöntemleri

Posted on Updated on

backlink kazanma yöntemleriWeb site sahiplerinin en büyük sorunlarından birisi Backlink kazanmaktır. Birçoğu Backlink’i nasıl elde edeceğini bilmez. Birçoğu da bildiği halde düzensiz çalışma sonucunda Backlink’leri olumsuz etkiler. Eğer ki Backlink kazanmak istiyorsanız düzenli ve disiplinli bir çalışma yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde sitenize hiçbir yararı olmayabilir.

Backlink kazanmak istiyorsanız ilk olarak blog Backlink’i denemelisiniz. Siteniz ile alakalı güncel ve kaliteli bloglara anlamlı yorumlar atarsanız sitenize Backlink kazandırırsınız. Blog Backlink oldukça kolay bir iştir fakat kalitesiz sitelere veya aşırı blog Backlink yaparsanız sitenize olan zararını görebilirsiniz. Blog Backlink’i fazla olmamak şartıyla kaliteli, Pr değeri yüksek bloglara yorum atarak kazanmalısınız.

Site tanıtımı yaparak kolay yoldan Backlink elde edebilirsiniz. Forumlara herhangi bir alanda konu açabilirsiniz. Açtığınız konuya kaynak olarak kendi sitenizi belirtirseniz sitenize Backlink kazanırsınız. Site tanıtımı yaparak Backlink kazanmakta gördüğünüz gibi oldukça kolaydır. Forumlarda konu açıp konuya kaynak olarak sitenizi gösteriyorsunuz. Bu sayede Backlink kazanıyorsunuz.

Backlink kazanımlarında dikkat edilmesi gereken birkaç kural vardır. Yorum attığınız bloglar mutlaka kaliteli olsun. Güncel paylaşım yapmayan eski bloglara yorum atmayın. Pr değeri düşük olan bloglara yorum atmayın. Güncel paylaşım yapan Pr değeri yüksek ve Google’de indexi bol olan bloglara yorum atarsanız sitenize olan katkısını görebilirsiniz. Site tanıtımı yaparken dikkatli olun. Aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Her şeyin fazlası zarar olduğu gibi Backlink’inde fazlası zarardır. Onlarca forumda tanıtım yapmak yerine birkaç kaliteli konu açarsanız ve kaynak belirtirseniz rahatça Backlink kazanırsınız. Böylelikle sitenize olan katkısı da daha fazla olacaktır.

Backlink kazanmak zor gibi görünebilir. Fakat mantığını anladığınızda kolay bir hale geliyor. Yukarıda yazdığımız iki adet yöntem ile kolaylıkla Backlink kazanabilirsiniz. Sizde Backlink kazanmaya başlayın.

Reklamlar

Backlink Kazanma Yöntemleri” için bir yanıt

    wehbicemal said:
    15 Ekim 2014, 23:08

    Reblogged this on wehbicemal and commented:
    backlink hakkında bilinmesi gereken başlıca maddelere değinmişsiniz. güzel bir yazı teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s