Güncel Web Sitesi Avantaj Mı ?

Posted on Updated on

guncel web sitesinin avantajlarıGüncel Web Sitesi  Blog Avantaj Mı ?

İnternette neredeyse  herkesin kişisel bir web sitesi blogu oldu. Bir çok kişi bu işten para kazanmak için başladı. Ama internette çöplüğe dönen sitelerden çok az kişiler para kazanıyor. Nedeni ise bir çok seo uygulamasını kullanmadığı için. En vazgeçilmez seo uygulamasıda güncelliktir. Değişim kaçınılmaz ve kuvvetli bir ihtiyaçtır. Değişmeyenin kaderi unutulmaktır. İnternet çağındayız ve sanal alemde web siteleri nerdeyse kumsaldaki kumlar kadar. Teşbihte hata olmaz. İşte bu çoklukta, yalnızca iyi olan kazanır.

 

Bu web sitelerinin bir kısmı statiktir. Statik web siteleri; çok nadir güncellenen, misafirlerini birkaç ay öncesinden eklenmiş yazı, bilgi veya görsellerle karşılayan web siteleridir.

Bir de Dinamik web siteleri vardır ki bunlar sürekli güncellenen değişken içeriğiyle her defasında farklı, gündemde olanı takip ettiren, ihtiyaca cevap veren, Mevlana’nın ” Dün dünde kaldı cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım.” felsefesine uygun hareket eden, kısacası tercih edilen web siteleridir. Her gün güncellenen sitelerin ziyaretçileri daha fazladır.

Kısacası en önemli seo başlıklarından biride güncelliktir. Güncelik ve özgünlükle beraber kazancınız artacaktır. Statik mi? Dinamik mi? Tercih sizin!

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s